وکالت تخصصی در مشهد وکالت

وکلای مشهد

دپارتمان تخصصی مشهد وکالت با کادری مجرب از وکلای مشهد که دارای سوابقی بیش از یک دهه در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و بالاخص دعاوی تخصصی ملکی می باشند، امکان مناسب و خوبی را برای شهروندان محترم مشهد فراهم آورده است تا با امکان دریافت مشاوره و خدمات حقوقی در فضای امن تخصصی مشهد وکالت از حقوق حقه خویش آگاهی یابند و بتوانند با اطمینان خاطر و با مساعدت تخصص حقوقی وکلای مشهد وکالت جهت کسب درصد بالای رای توفیق یافته از دادگاه های صالح اقدام نمایند.

وکلای مشهد وکالت

وکلای مشهد

دانش حقوقی

شخص می تواند به عنوان «روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا» علیه همسرش و آن فردی که مدعی است همسرش با او در ارتباط است اعلام جرم نموده و از  قاضی تحقیق (اعم از دادیار یا بازپرس) پرونده درخواست نماید که بدلیل اینکه مدارک جرم متن پیامک یا مکالمه تلفنی می باشد لذا از مخابرات در خصوص پرینت متن پیامکها و یا شنود مکالمات، استعلام نماید.
در صورتیکه قاضی مربوطه موضوع استعلام را ضروری تشخیص دهد می تواند دستور استعلام صادر نماید.
زیرا حفظ امنیت و حریم خصوصی افراد بسیار مهم و از حساسیت والایی برخوردار است و صدور دستور پرینت پیامک یا شنود مکالمات به همین راحتی نیست و قاضی باید به وجود تحقق جرم رابطه نا مشروع علم پیدا کند وگرنه تمام اشخاص می توانستند به راحتی برای اخذ دستور پرینت پیامک های دیگران اقدام نمایند.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته ۱: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته ۲ : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته۳- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل مهریه در مشهد