مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

بهترین وکیل مشهد

از نکته نظر مدیریت دپارتمان حقوقی-تخصصی مشهد وکالت، جناب سعید عابدیان بهترین وکیل مشهد، وکیلی است که به قواعد انتظامی حرفه وکالت آشنا بوده و همواره اخلاق حرفه ای را رعایت می نماید. هیچ گاه بدون مطالعه دقیق کلیه مدارک و اسناد موجود، نظر قاطع اعلام نمیکند. واقف است که تضمین کامل اخذ نتیجه از نظر منطق حقوقی و قوانین وکالتی تخلف انتظامی بوده و در این خصوص فقط میزانی از درصد پیروزی آنهم کاملا بر اساس واقع بینی و به صورت تقریبی اعلام می نماید.
بهترین وکیل مشهد در جلسات مشاوره به مراجعین و یا موکلین خود همواره یادآوری و تفهیم می نماید که وکیل قدرت فراقانونی نداشته و صرفا بر اساس دلایل و مدارک پرونده و علم و بینش حقوقی خود اقدام به وکالت می نماید و در این راستا وظیفه وی بکاربردن مساعی مناسب و تلاش متعارف جهت انجام پیگیری قضایی و احقاق حقوق در حد یک توانایی لازم و متعارف خواهد بود.
همچنین بهترین وکیل مشهد در وکالت دعاوی ملکی نسبت به تعریف و تشخیص این نوع از دعاوی بدرستی آگاه بوده و در این امور حقوقی، دانش و تخصص ویژه ای کسب نموده است.

وکیل خوب در مشهد

مثلا بهترین وکیل ملکی در مشهد علم و اطلاع دارد که در بحث دعوی رفع تصرف عدوانی در صورتی که شخص، بدون اذن قانونی و تجویز دادگاه، نسبت به تصرف ملک شما اقدام نماید، این عمل وی در صورت اثبات، غصب محسوب شده و ممکن است شخص با علم و اطلاع نسبت به عدم مالکیت در ملکی، به نحو عدوان و غلبه ملک دیگری را تصرف نماید که این تصرف، تصرف عدوانی نامیده می شود و ضمانت اجرای کیفری دارد.
در این گونه موارد معمولا شکایت کیفری جرم تصرف عدوانی مطرح خواهد شد. اما گاهی غصب، بدون قصد قبلی و صرفا بر اثر اشتباه انجام می شود در این حالت و پس از اعلام مالک مبنی بر غصب ملک توسط غیر، ادامه تصرف، غیر قانونی است امابا توجه به نداشتن قصد و سوء نیت مجرمانه لازم است در این گونه موارد دعوی حقوقی خلع ید مطرح  شود تا دادگاه حقوقی، پس از رسیدگی و احراز صحت موضوع حسب مورد حکم به رفع تصرف یا خلع ید از ملک غیر و پرداخت خسارتهای قانونی صادر نماید.
حال اگر متصرف عدوانی یا غاصب در آن ملک تصرف شده اقدام به ساخت بنا و غرس اشجار نیز نموده است، در این صورت علاوه بر دعوی خلع ید موضوع قلع بنا و درختان نیز می تواند مورد درخواست قرار گیرد.

دپارتمان تخصصی-حقوقی مشهد وکالت با مدیریت جناب سعید عابدیان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی با معرفی بهترین وکیل و وکلای مجرب و متخصص در انواع دعاوی حقوقی بویژه دعاوی ملکی، حقوق املاک، دعاوی تجاری و قراردادی… در مشهد اقدام به مشاوره حقوقی و وکالت تخصصی می نماید.

وکیل

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط :

وکیل در مشهد
بهترین وکیل در مشهد
بهترین وکیل مشهد
وکیل خوب در مشهد
مشاوره حقوقی در مشهد
وکالت تخصصی در مشهد
وکیل ملکی در مشهد
بهترین وکیل ملکی در مشهد
وکیل تجارت الکترونیک
بهترین وکیل چک در مشهد
بهترین وکیل کیفری در مشهد