مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهدReviewed by مشهد وکالت on Dec 8Rating: 5.0بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهدبهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

«بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد آن وکیل کارآزموده و متبحر در دعاوی خانواده است که در طرح پرونده طلاق توافقی در مشهد تجربه و سوابق اجرایی دارد.
همچنین بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد نسبت به روند پرونده طلاق توافقی در مشهد وقوف کامل دارد، از جمله اینکه:
در طلاق توافقی طبق قانون، مراجعه به مشاوره طلاق در مشهد الزامی است. قاضی هم نمی‌تواند بدون رأی مشاوره حکم طلاق توافقی را صادر کند؛ چراکه باید مدارک لازم در خصوص مشاوره به قاضی ارائه شده تا قاضی رأی خود را ارائه دهد. بدون رأی مشاور حکم صادر نخواهد شد.

طلاق توافقی


برای صدور رای به طلاق توافقی نیازی نیست که زوجین دلایل و مدارک اثباتی خاصی ارائه دهند.در طلاق توافقی زن و شوهر با توجه به شرایط و وضعیت خانوادگی خود به این نتیجه می‌رسند که دیگر نمی‌توانند با هم زندگی کنند و در مورد جدایی به توافق می‌رسند.
  چنانچه زوجین در انجام طلاق توافقی به وکیل دادگستری وکالت دهند سیر انجام پرونده طلاق در کمترین زمان ممکن شکل خواهد گرفت و نیازی به حضور زوجینی که دارای وکیل میباشند در دادگاه و حتی دفتر اجرای صیغه طلاق نیست.
بنابراین اگر طلاق از نوع توافقی باشد و توافقات زوجین در صورتیکه خلاف قانون نباشد، مکتوب و یا توسط وکیل دادگستری صورت جلسه می گردد ومطابق آن توسط دادگاه رسیدگی کننده رای به طلاق توافقی یا همان گواهی عدم امکان سازش صادر می گردد.
انجام مراحل پرونده طلاق توافقی خود را به وکلای پایه یک آقا و خانم در مشهد وکالت که دارای تجربه و سوابق ارزنده وکالتی در دعاوی خانواده از جمله طلاق توافقی می باشند، محول نمائید.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

و سایر مطالب مرتبط:

وکیل خانواده در مشهد

وکیل مهریه در مشهد

وکیل طلاق در مشهد

وکیل ارث در مشهد

وکیل خانم در مشهد

وکیل چک در مشهد

وکیل ملکی در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

وکیل فسخ معامله در مشهد