مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

بهترین وکیل سفته در مشهدReviewed by مشهد وکالت on Dec 7Rating: 5.0بهترین وکیل سفته در مشهدبهترین وکیل سفته در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد نسبت به انواع دعاوی اسناد تجاری از جمله دعوی مطالبه سفته در مشهد سوابق اجرایی و دانش حقوقی داشته و در مشاوره حقوقی و وکالت تخصصی در این نوع از دعاوی تجاری در مشهد مجرب بوده و بدان اهتمام می ورزد.

بهترین وکیل سفته در مشهد به خوبی واقف است که درخواست برگ واخواست سفته از دادگستری و بانک قابل تهیه است و واخواست نامه در سه نسخه تنظیم می شود و توسط دارنده سفته امضا شده و پس از الصاق تمبر، به صادر کننده سفته ابلاغ می شود. در صورت عدم پرداخت وجه سفته، پس از ابلاغ واخواست، ذینفع می تواند از طریق تقدیم دادخواست در محاکم دادگستری نسبت به مطالبه وجه سفته از صادر کننده و ظهرنویس ها اقدام نماید.

وکیل سفته

«حقوق و وظایف دارنده سفته»

برای آن که دارنده سفته بتواند از مزایای قانونی آن برخوردار شود، باید نکات زیر را رعایت کند: -۱ دارنده سفته باید در سررسید، سفته را مطالبه کند. اگر وجه سفته پرداخت شد، مسئله ای پیش نمی آید ولی در صورت عدم پرداخت، دارنده سند باید ظرف ۱۰ روز از تاریخ سررسید، سفته را واخواست کند. اگر روز دهم تعطیل باشد روز بعد ازآن عمل واخواست انجام خواهد شد.

واخواست اعتراض رسمی است نسبت به سفته ای که در سررسید پرداخت نشده است. واخواست علیه صادرکننده سفته به عمل می آید و باید رسماً به او ابلاغ شود. واخواست در برگه های چاپی که از طرف وزارت دادگستری تهیه شده نوشته می شود. بانک ها نیز واخواست نامه چاپی مخصوص دارند.
دعوی مطالبه سفته در مشهد از زمره دعاوی اسناد تجاری به شمار می اید که بعنوان یکی از متداول ترین دعاوی حقوقی در دادگاه ها و دوایر اجرای اسناد رسمی تخصص و پیگیری خاص خود را می طلبد بنابراین وکالت تخصصی در دعاوی تجاری و دعوی مطالبه سفته خود را به وکیل و وکلای با سابقه در مشهد وکالت بسپارید.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته ۱: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته ۲ : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته۳- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

وکیل متخصص در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل فسخ معامله در مشهد

وکیل مهریه در مشهد