مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

وکیل انتقال مال غیر در مشهد

وکیل انتقال مال غیر در مشهد برای آثار قانونی اثبات جرم فروش مال غیر اهمیت ویژه ای قائل است.


در جرم فروش مال غیر، مال می تواند هم منقول ( دارای قابلیت قابل نقل) باشد و هم غیر منقول(غیر قابلیت نقل و انتقال) مانند ملک، املاک، مغازه بنابراین فروش و انتقال ملک متعلق به دیگری جرم است و دارای مجازات میباشد. بهترین وکیل انتقال مال غیر در مشهد مستحضر است که تکلیف چنین انتقال و معامله ای از نظر قانونی می تواند بطلان باشد. بنابراین وکیل کیفری در مشهد پس از اثبات جرم انتقال ملک غیر در دادگاه کیفری می تواند با استناد به حکم قطعی کیفری جهت استفاده از اثار حقوقی ابطال در دادگاه حقوقی دادخواست ابطال آن انتقال(معامله) و خلع ید متصرف را مطرح نماید.

وکیل کیفری در مشهد برای طرح شکایت کیفری جرم انتقال ملک غیر، باید در دادسرای عمومی و انقلاب محل وقوع جرم یعنی دادسرایی که در حوزه آن مبایعه نامه یا سند انتقال آن ملک تنظیم شده است مراجعه نماید. مثلا چنانچه ملک مورد فروش به غیر در مشهد باشد و همین ملک مورد نظر که بدون اجازه مالک مورد فروش از سوی شخصی غیر از مالک واقعی قرار گرفته است در بجنورد مورد فروش قرار گرفته باشد، بنابراین دادسرای محل فروش که بجنورد است صلاحیت رسیدگی خواهد داشت.

حال چنانچه متهم متواری شود همچنان همان دادسرای محل انجام معامله صالح به رسیدگی به جرم فروش ملک غیر خواهد بود.

مسئولیت های مالک اصلی ملک مورد انتقال

هر زمان که مالک اصلی از این فروش و انتقال آگاه شود باید ظرف یک ماه از تاریخ اگاه شدن برای خریدار اظهارنامه رسمی بفرستد و مالکیت خود را به مشارالیه اطلاع دهد وگرنه چنانچه مالک بعد از انقضای این مدت یک ماه هیچ اقدامی ننماید برای او نیز ممکن است موضوع معاونت در جرم مطرح گردد.
اثبات جرم فروش مال یا ملک غیر به دیگری و استفاده از اثار حکم کیفری جهت ابطال آن معامله موضوعی حقوقی و بسیار حساس و تخصصی می باشد. احقاق حق در پرونده ملکی خود در باب اثبات جرم انتقال ملک غیر را به وکیل متخصص ملکی و وکیل کیفری در مشهد وکالت بسپارید.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته ۱: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته ۲ : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته۳- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل مهریه در مشهد