وکالت تخصصی در مشهد وکالت

دستگيري اعضا باند جعل اسناد ملکی در فریمان و مشهد

یک وکیل خوب ملکی در مشهد وکیلی می باشد که متخصص و بادرایت و تجربه در دعاوی املاک بوده و مشخصه های یک وکیل باسابقه را دارا باشد.

جعل اسناد ملکی

جعل اسناد ملکی

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ ابراهیم قربان زاده در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبري مبني بر فعاليت افرادي سودجو در زمينه جعل اسناد رسمی و مدارک ملکی و سوء استفاده از آن، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان فریمان قرار گرفت.

وي افزود: كارآگاهان دايره مبارزه با جعل و كلاهبرداري با اشراف اطلاعاتی و پس از استعلام از مدارک موجود، دریافتند کلیه اسناد و مدارک جعلی و ساختگي بوده و با درج مشخصات مدارک جعلی با ارزش بر روی مدارک کم ارزش و تغییر اصالت آن به عنوان مالک برای فروش ملک مذکور به قیمت میلیاردی اقدام می کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات، براساس سرنخ هاي جديد به دست آمده، مشخص شد که در برخي شهرهاي ديگر از جمله مشهد نيز اين موضوع از سوي افراد سودجو اتفاق افتاده است، بنابراین کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات نامحسوس موفق شدند یک متهم را در این رابطه شناسایی و پس از هماهنگي با مقام قضائي، وی را دستگير کنند.

سرهنگ قربان زاده بیان کرد: در ادامه این عملیات، 3 نفر از همدستان دیگر متهم نیز طی عملیات های جداگانه دستگير که همگی صراحتاً به 3 فقره جعل و کلاهبرداری به ارزش 40 میلیارد ریال از شهروندان اعتراف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامي استان خراسان رضوی به ادامه تحقیقات با دستور مقام قضائي براي كشف ديگر ابعاد مبهم اين پرونده و ديگر کلاهبرداری های انجام شده توسط اعضاي اين باند اشاره و از شهروندان خواست معاملات خود را در دفاتر رسمی و معتبر انجام داده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته: مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته: در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد: روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.