وکالت تخصصی در مشهد وکالت

سپیده دم مرگ برای پاکبان ۶۴ ساله مشهدی/ کمانه گلوله پلیس سینه وی را شکافت!

سپیده دم مرگ برای پاکبان ۶۴ ساله مشهدی/ کمانه گلوله پلیس سینه وی را شکافت!

نیروهای کلانتری شهرک ناجای مشهد در حال تعقیب دزدان فراری بودند که بر اثر تیراندازی آنان، یکی از پاکبانان شهرداری هدف اصابت گلوله قرار گرفت و جان سپرد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از خراسان، این ماجرا سپیده دم روز گذشته هنگامی رخ داد که گشت کلانتری شهرک ناجا از طریق پلیس ۱۱۰ به اطلاعاتی دست یافت که دو سارق پژوسوار در حال سرقت قطعات داخل خودرو هستند.
در این لحظه نیروهای انتظامی به تعقیب سارقانی پرداختند که قصد فرار از چنگ پلیس را داشتند.
دزدان به اخطارهای قانونی نیروهای کلانتری توجهی نکردند و همچنان به فرار خود در خیابان های خلوت شهر ادامه می دادند تا این که وارد حوزه استحفاظی کلانتری شهید فیاض بخش مشهد شدند. این در حالی بود که نیروهای کلانتری ۷ تیر و الهیه مشهد نیز به کمک خودروی گشت کلانتری شهرک ناجا آمدند. ماموران با شلیک تیر هوایی باز هم به دزدان اخطار دادند ولی شلیک های هوایی پلیس نیز آن‌ها را وادار به توقف نکرد.
به همین دلیل نیروهای کلانتری با هدف قرار دادن وسیله نقلیه دزدان، چند تیرشلیک کردند که ناگهان یکی از گلوله ها کمانه و به پاکبان ۶۴‌ساله‌ای اصابت کرد که مشغول انجام وظیفه درخیابان خلوت بود! ماموران انتظامی بلافاصله به یاری فرد مجروح شتافتند ولی این مرد پاکبان بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله جان سپرد. به گزارش خراسان، در پی گزارش ماموران کلانتری شهید فیاض بخش به قاضی ویژه قتل عمد، تحقیقات در این باره آغاز شد.
به دستور قاضی کاظم میرزایی گروه زبده ای از کارشناسان بازرسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی مامور پیگیری و رسیدگی به ماجرای تیراندازی شدند تا گزارش خود را به مقام قضایی ارائه دهند. بنابر گزارش خراسان، نیروهای انتظامی که با هدف مبارزه قاطعانه با سارقان، تلاش گسترده‌ای را آغاز کرده اند، در عین حال موفق شدند دو سارق مذکور را نیز دستگیر کنند و تحویل مراجع قضایی بدهند. بررسی های بیشتر با دستور قاضی میرزایی در حالی ادامه دارد که طرح های ویژه ای برای جلوگیری از سرقت های خرد در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

برای یافتن وکیل حرفه ای در مشهد ، با مشهد وکالت همراه باشید…