وکالت تخصصی در مشهد وکالت

آزار دو دختر دانش آموز در تاکسی اینترنتی

راننده تاکسی اینترنتی وقتی می‌خواست به دو دختر دانش‌آموز تعرض کند با دیدن بالگرد نیروی انتظامی بالای سرش پا به فرار گذاشت  اما خیلی زود به دام افتاد.
غروب روز دوشنبه دو دختر ۱۵ ساله با سر و وضعی آشفته و پریشان به کلانتری 173 امین آباد رفته و از یک راننده تاکسی اینترنتی شکایت کردند.
یکی از دخترها گفت: ساعت حدود پنج و نیم عصر بود که با یکی از دوستانم برای گرفتن یک کتاب درسی از دوست دیگرمان، سوار تاکسی اینترنتی پراید شدیم تا به خانه‌اش برویم. راننده تاکسی پس از سوار کردن ما دقایقی بعد از مسیر اصلی خارج شد و به کمربندی دوم جاده ورامین قبل از پل فیروز آباد رفت . در آنجا به بهانه خرابی خودرواش از ماشین پیاده شد و در عقب را باز کرد و به طرف ما آمد وی که مردی میانسال بود ناگهان گردن مرا گرفت اما وقتی با مقاومت من روبه‌رو شد سراغ دوستم رفت و می‌خواست به او تجاوز کند که در این کش و قوس‌ها گردنبند دوستم پاره شد.
من سعی داشتم به دوستم کمک کنم اما او وحشیانه ما را کتک می‌زد و به‌دنبال رسیدن به هدف شوم خودش بود. در همین موقع یک بالگرد نیروی انتظامی بالای سر ما رسید فاصله‌اش با زمین خیلی کم بود راننده با دیدن بالگرد از ترس، ما را از خودرو بیرون انداخت و فرار کرد.
سرهنگ حیدر مسن آبادی – رئیس کلانتری ۱۷۳ امین آباد- در ادامه این خبر گفت: با شکایت این دو دختر دانش‌آموز تحقیقات برای شناسایی و دستگیری راننده که با مشاهده بالگرد هوا ناجا از ترس گیر افتادن در دام پلیس، هر دو دختر را در جاده رها کرده و سوار بر خودرواش فرار کرده بود آغاز شد.
از آنجا که مشخصات راننده و خودرواش در موبایل یکی از دخترها موجود بود نیروهای عملیات کلانتری با داشتن پلاک خودرو و شماره تلفن همراه راننده تاکسی اینترنتی، وی را در فیروزآباد شهرری شناسایی و دستگیر کردند.نخستین بازجویی‌ها نشان می‌داد متهم صاحب زن و دو فرزند است. وی ضمن اعتراف به جرم خود گفت که در آن لحظات دچار وسوسه‌های شیطانی شده و در دام هوس افتاده بود.