وکالت تخصصی در مشهد وکالت

وکیل حاذق در مشهد

وکیل حاذق در مشهد فردی است که بهترین مشاور حقوقی برای یک آسیب دیده ی ناشی از تضییع حقوق می‌باشد. دپارتمان حقوقی مشهد وکالت بهترین انتخاب برای تعیین وکیل حاذق در مشهد خواهد بود. آسیب های حقوقی در اکثر موارد منجر به آسیب های جدی در زندگی اجتماعی افراد می‌شود، و گذر از این آسیب‌ها نیازمند مشورت گرفتن از وکیل حاذق در مشهد می باشد.

وکیل حاذق در مشهد

حکم ازدواج غایب مفقودالاثر

مجموعه پایتخت و داستان بازگشت بهبود(غایب مفقودالاثر) و ازدواج رحمت و فهیمه(زوج غایب مفقود الاثر) برای بعضی مخاطبان پرسش حقوقی ایجاد کرده است و سوال این است که حکم چنین ازدواجی چیست؟

طبق قانون مدنی و مواد ۱۰۲۳ و ۱۰۲۹ و ۱۰۳۰ هر گاه شخصی ۴ سال تمام غایب مفقود الاثر باشد، زن می تواند تقاضای طلاق کند. و باید تشریفات ماده ۱۰۲۳ رعایت شود.

اگر شخص غایب پس از وقوع طلاق و قبل از انقضای مدت عده مراجعت نماید نسبت به طلاق حق رجوع دارد ولی بعد از انقضای مدت عده وفات حق رجوع ندارد .

این مساله در زمان جنگ تحمیلی مبتلابه بود و در یک رای وحدت رویه سال ۶۳ در صورت عسر و حرج زن طلاق پیش از ۴ سال پذیرفته شده است.مهر/

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل مهریه در مشهد