مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

حرفه ای ترین وکیل در مشهد

حرفه ای ترین وکیل در مشهد مستحضر است که امر وکالت و مشاوره حقوقی در مشهد موضوعیست کاملا تخصصی و علمی و مستلزم داشتن فنون و آگاهی حقوقی. همچنین مشارالیه، دانش قضایی، جدیت، جسارت و پشتکار مدام را نیز در سر لوحه عملکرد خود قرار می دهد و به انواع مقررات و قوانین مربوط به تخصص وکالتی خود اشراف کامل دارد.
مثلا حرفه ای ترین وکیل در مشهد به خوبی از فرایند دادرسی و اصول حرفه ای در مبحث انواع دعاوی حقوقی از جمله دعاوی تجاری مانند دعوی مطالبه چک در مشهد اگاه بوده و مطلع است که امکان درخواست توقیف اموال صادرکننده، وجود دارد و دادگاه بررسی می‌کند، جز در مورد صدور چک بابت ربا یا در صورت اثبات عدم استحقاق دارنده، حکم به پرداخت مبلغ چک را می‌دهد.
خواهان در دعوای حقوقی چک، می‌بایست، علاوه بر مبلغ چک، کلیه هزینه‌ها و خسارات  که شامل هزینه تمبر دادرسی، حق‌الوکاله وکیل، خسارت تأخیر تأدیه، نرخ تورم می‌باشد، را نیز مطالبه نماید.

مشهد وکالت

حرفه ای ترین وکیل در مشهد واقف است که در مورد دعوای ناشی از صدور چك بلامحل با توجه به اینكه دعوا در دادگاه های حقوقی مطرح شود یا كیفری یا دایره اجرائیات ادارات ثبت، قواعد مربوط به صلاحیت دادگاه ها متفاوت است.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل مهریه در مشهد