مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

از نظر یک وکیل پایه یک دادگستری در مشهد وکالت کسب مشاوره حقوقی در تنظیم انواع قراردادهای ملکی در مشهد بسیار نکته ای ضروری بوده و چقدر این موضوع می تواند حائز اهمیت و دارای اثار حقوقی مهمی باشد. بدین توضیح که افراد فاقد علم و دانش حقوقی می بایست جهت تنظیم وامضا هرنوع قرارداد خرید وفروش ملک، خرید وفروش اتومبیل وسایر اقلام منقول، از همراهی وحضور یک وکیل درجلسه عقد قرارداد بهره مند باشند. بنابراین چنانچه یک وکیل پایه یک دادگستری در مشهد در جلسه انعقاد معامله حضور نظارتی داشته باشد، در قراردادهای فروش املاک، در خصوص مواردی مانند تاریخ تحویل ملک و پرداخت اقساط ثمن معامله، تعهدات طرفین، حسب مورد حق فسخ و یا عدم امکان فسخ قرارداد، الزام به انجام و ایفای تعهدات و….نکات حقوقی ارزشمندی مطرح و ارائه می نماید.

مشهد وکالت


یک وکیل پایه یک دادگستری در مشهد که در زمینه دعاوی ملکی و املاک تخصص و تبحر ویژه دارد قادر است به خوبی مسئولیت های مالک در فروش مال غیر را به خوبی تشریح نموده و اشاره مینماید که مالک اصلی مال فروخته شده باید به محض اطلاع از معامله ظرف یک ماه برای خریدار اظهارنامه رسمی بفرستد و او را از مالکیت خود آگاه کند. اگر بعد از گذشت یک ماه مالک، اقدامی نکند خود او نیز معاون جرم شناخته می شود. قانون گذار مالک را ملزم به انجام عملی کرده که او از انجام آن خودداری می کند در واقع مالک ترک فعل یا به اصطلاح فعل منفی انجام می دهد.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل در مشهد

بهترین وکیل مشهد

مشاوره حقوقی در مشهد

وکالت تخصصی در مشهد

وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل ملکی در مشهد

وکیل طلاق در مشهد

وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل جرائم رایانه ای