مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

ارسال پیام در واتس‌اپ

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل ملکی در مشهدReviewed by مشهد وکالت on Feb 1Rating: 5.0بهترین وکیل ملکی در مشهدبهترین وکیل ملکی در مشهد

قدر مسلم بهترین وکیل ملکی در مشهد آن وکیل حاذق و صادقی است که در زمینه دعاوی ملکی و حقوق املاک تخصص ویژه و سوابق درخشان دارد و نسبت به قوانین و مقررات مربوط به این نوع از دعاوی حقوقی علم و اشراف کامل داشته باشد. بهترین وکیل ملکی در مشهد با اصطلاحات حقوقی انواع دعاوی ملکی و املاک مانند رفع تصرف عدوانی از ملک، خلع ید، تخیله ملک، تقسیم ملک مشاع، احراز ملک مشاع، تفکیک ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، قلع بنا، رفع مزاحمت ملکی، اثبات مالکیت، تنفیذ مالکیت، فسخ قرارداد ملکی، ابطال مبایعه نامه ملکی، معامله معارض، انتقال ملک غیر و سایر اصطلاحات مربوط به دعاوی ملکی آشنایی داشته و دارای تجربیات ارزنده وکالتی بوده باشد.
بنابراین بهترین وکیل ملکی در مشهد مثلا در خصوص دعوی تصرف عدوانی که یکی از انواع دعاوی ملکی می باشد به درستی آگاه است که در مواردی که حکم بر رفع تصرف عدوانی از ملک غیرمنقولی صادر شده باشد و متصرف قبلاً در آن مستحدثاتی ایجاد نموده باشد، قلع و قمع این مستحدثات طبق نظریه مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضائیه در صورت صدور حکم به رفع تصرف عدوانی، قلع بنا و مستحدثات در موارد ذیل امکانپذیر خواهد بود.
1- در صورتی که مدعی خصوصی دادخواست قلع بنا داده و دادگاه نیز حکم بر قلع بنا داده باشد.
2- در صورتی که اجرای حکم ملازمه با قلع بنا داشته باشد. 

دعاوی ملکی و املاک، دعاوی بسیار مهم و نسبتا پیچیده ای می باشد لذا علاوه بر داشتن علم و آگاهی حقوقی مستلزم تخصص و تجربه حقوقی نیز می باشد.
مشاوره حقوقی و وکالت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی و امور املاک خود را به کاردان و تیم مجرب از بهترین وکلای متخصص در امور ملکی در مشهد وکالت بسپارید.

وکیل املاک

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

و سایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل خلع ید در مشهد

وکیل رفع تصرف عدوانی در مشهد

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد

وکیل معامله معارض در مشهد

وکیل انتقال مال غیر در مشهد

وکیل فروش مال مشاع در مشهد

وکیل تخلیه ملک در مشهد