مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

وکیل ملکی در مشهد

وکیل ملکی در مشهدReviewed by مشهد وکالت on Feb 1Rating: 5.0وکیل ملکی در مشهدوکیل ملکی در مشهد

از دیدگاه دپارتمان حقوقی و تخصصی مشهد وکالت یک وکیل ملکی در مشهد می بایست نسبت به انواع مباحث و مصادیق دعاوی ملکی به خوبی اشراف و تسلط کامل داشته و در این زمینه تخصص و مهارت لازم در ارائه مشاوره حقوقی و انجام امور وکالتی را حائز باشد.
بعبارتی یک وکیل ملکی در مشهد مثلا در خصوص مبحث حقوقی اثبات مالکیت یک ملک علم و اطلاعات جامع و کاملی خواهد داشت و به خوبی واقف است که
گاهی اوقات در قرارداد بیع فیمابین فروشنده و خریدار هنوز سند رسمی برای انتقال قطعی ملک صادر نشده است و به اصطلاح عامه، ملک قولنامه ای فروخته می شود. در این شرایط و در صورت بروز اختلاف با توجه به نداشتن سند رسمی، لازم است، موضوع اثبات مالکیت، در دادگاه مطرح شود و پس از احراز صحت ادعای خواهان طبق تصمیم دادگاه و با صدور رای، مالکیت وی اثبات شود.
همچنین یک وکیل ملکی در مشهد مطلع است که حق مالکیت برای مالک این امتیاز را بوجود میاورد که از ملک خود استفاده کند. بنابراین مالکیت انحصاری است و تعلق حق مالکیت به یک نفر به معنی آن است که دست دیگران از آن مال کوتاه است و فقط مالک میتواند از مال خود استفاده کند. حالا چنانچه شخصی غیر از مالک، آن مال را بفروشد، در این صورت چه پیامدی در انتظار اوست؟

مثلا پدری مالک یک مغازه تجاری باشد و فرزند او بدون اطلاع و اجازه پدر آن مغازه را بفروشد چنین وضعیتی را اصلاح اصطلاحا انتقال مال ( ملک) دیگری می‌گویند.
فروش مال غیر از جمله جرایمی است كه علاوه بر اینكه نظم و امنیت جامعه را به هم می‌زند، خسارت‌های مادی را بر مالباخته وارد می‌کند.

دعاوی ملکی -املاک و اراضی در مشهد بسیار دعاوی ویژه و تخصصی می باشد.
مشاوره حقوقی -وکالت تخصصی در دعاوی ملکی-املاک در مشهد را به وکیل متخصص دعاوی ملکی و گروه وکلای پایه یک و با تجربه در مشهد وکالت بسپارید.

وکیل ملکی

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل مهریه در مشهد