مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

ارسال پیام در واتس‌اپ

وکیل املاک در مشهد

وکیل املاک در مشهدReviewed by مشهد وکالت on Feb 1Rating: 5.0وکیل املاک در مشهدوکیل املاک در مشهد

یک وکیل املاک در مشهد وکالت در خصوص دعاوی املاک در مشهد اعلام می دارد که مصادیق و انواع دعاوی املاک و اراضی بسیار مختلف و متنوع است و قدر مسلم هر کدام از این دعاوی قوانین و آثار و توضیحات حقوقی مختص به خود را خواهد داشت. این وکیل املاک در مشهد بعنوان مثال به توضیحاتی در باب دعوی ملکی تصرف عدوانی در مشهد اشاره می نماید که در صورتی که شخصی بدون مجوز قانونی و اذن دادگاه، نسبت به تصرف ملک شما، اقدام نماید این عمل وی در صورت اثبات غصب، محسوب می گردد.

وکیل املاک


حال در این مورد ممکن است شخص با قصد و سوء نیت نسبت تصرف ملکی به شکل عدوان و غلبه اقدام نماید که این تصرف، تصرف عدوانی نامیده می شود و ضمانت اجرای کیفری دارد.در این گونه موارد، شکایت کیفری، تصرف عدوانی مطرح خواهد شد.اما گاهی غصب، بدون قصد قبلی و بر اثر اشتباه انجام می شود، ر این حالت، و پس از اعلام مالک، مبنی بر غصب ملک توسط غیر، ادامه ی تصرف، غیر قانونی است اما با توجه به نداشتن قصد بر تصرف، لازم است در این گونه موارد، دعوی حقوقی خلع ید، مطرح  شود تا دادگاه حقوقی، پس از رسیدگی و احراز صحت موضوع، حکم به رفع تصرف یا خلع ید از ملک غیر و پرداخت خسارتها، صادر نماید.حال اگر متصرف عدوانی یا غاصب، در ملک تصرف شده، اقدام به ساخت بنا و غرس اشجار نمود، علاوه بر دعوی خلع ید، لازم است قلع بنا و درختان، نیز، مورد درخواست قرار گیرد.

دعاوی املاک مانند رفع تصرف عدوانی، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی و …دعاوی ویژه و تخصصی می باشد. مشهد وکالت با حضور تیمی حقوقی از برترین وکلای متخصص در باب دعاوی ملکی و املاک در مشهد آماده ارائه رهنمود و مشاوره حقوقی و انجام وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی می باشد.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل در مشهد

بهترین وکیل مشهد

مشاوره حقوقی در مشهد

وکالت تخصصی در مشهد

وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل ملکی در مشهد

وکیل طلاق در مشهد

وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل جرائم رایانه ای