وکالت تخصصی در مشهد وکالت

وکیل در مشهد

از دیدگاه وکلای معروف در مشهد وکالت که یک دپارتمان تخصصی- حقوقی در باب پرونده های ملکی در مشهد و دعاوی املاک است ، یک وکیل دادگستری در مشهد همواره سعی می نماید در تجمیع مدارک و منضمات دادخواست های تنظیمی خود توجه ویژه داشته و در اعلام موضوع خواسته و بعبارتی طرح دعوی مورد نظر نهایت دقت و فراست خود را بکار گیرد. یک وکیل دادگستری در مشهد به خوبی آگاه است که عدم رعایت درج صحیح خواسته و یا موضوع طرح دعوی مذکور بعضا تا چه اندازه می تواند برای موکل حائز آثار حقوقی و مالی غیر قابل جبرانی باشد.
در ادامه گزیده ای از یک لایحه دفاعی در دعوی فسخ قرارداد در مشهد که توسط جناب سعید عابدیان وکیل محترم دادگستری و مدیریت مشهد وکالت تنظیم یافته است درج می گردد.

وکیل در مشهد

« لایحه تجدیدنظرخواهی»

قضات معزز و ارجمند دادگاه تجدیدنظر استان خراسان رضوی

سلامٌ علیکم ؛

احتراماً اینجانب سعید عابدیان به وکالت از آقایان….. اعتراض خود را نسبت به دادنامه شماره 9709971310200493 مورخ 03/05/1397 صادره از شعبه 2 دادگاه عمومی- حقوقی مشهد مستنداً به بندهای الف و ج ماده 348 قانون آیین دادرسی مدنی مصوب 1379 قویاً اعلام داشته، استدعای بازبینی دقیق پرونده و نهایتاً صدور حکم بر رد دعوی تجدیدنظرخوانده را از محضر قضات محترم رسیدگی کننده دارد.

1- بدواً به استحضار می رساند:
مطابق قوائد تئوریک « شرط » دارای تعریف و ارکان مشخص می باشد و در « شرط فاسخ » طرفین شرط می کنند اگر حادثه، فعل یا ترک فعلی رخ دهد ، عقد از بین برود. در اینصورت با حصول معلقٌ علیه ، عقد منفسخ می گردد.
همچنین شرط فاسخ بعنوان یک « شرط نتیجه » ناظر بر امور اعتباری بوده و با توجه به اصل نسبی بودن قرارداد ، صرفاً بین متعهدین عقد ، نفوذ حقوقی دارد . از طرفی ، با توجه به اینکه اثر شرط فاسخ ، سقوط تعهد است اساساً باید تعهدی در مفهوم خاص حقوقی خود وجود داشته باشد تا شرط فاسخ در آن اثر داشته باشد .

همچنین نظریه شماره 7/3051 مورخ 10/5/1386 اداره حقوقی قوه قضاییه که هم راستا با رویه قضایی نیز می باشد مقرر می دارد : « چنانچه در خصوص تحقق شرط فاسخ میان طرفین اختلاف باشد ، ذی نفع با تقدیم دادخواست بایستی حکم اعلامی بر اعلام انفساخ عقد از دادگاه تحصیل کند »

و اما در ما نحن فیه …

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل مهریه در مشهد