وکالت تخصصی در مشهد وکالت

بهترین وکلای مشهد

وکلای مشهد وکالت برگزیده و منتخبی از بهترین وکلای مشهد بوده و در عرصه های مختلف حقوقی و کیفری دارای تجربه و سوابق درخشانی می باشند و از سطح علمی و دانش والایی برخوردار هستند. از دیدگاه بهترین وکلای مشهد وکالت حذف ظرفیت در آزمون وکالت به وضوح کامل به احقاق حقوق مالی و معنوی مردم جامعه ضربه و خساراتی جبران ناپذیر وارد میکند زیرا با تصویب این طرح خانمانسوز هر فرد بی سواد و ناآگاه از علم وکالت میتواند به راحتی مسئولیت خطیر حرفه شامخ وکالت را بر عهده بگیرد. حرفه ای که با جان،مال، آبرو و شرف مردم و اجتماع مرتبط است.

بهترین وکلای مشهد


بنابراین بر آحاد مسئولین و نمایندگان محترم مجلس و زعمای کانون های وکلا واجب است در خصوص پیشگیری از تصویب طرح خانمانسوز حذف ظرفیت از آزمون وکالت نهایت تلاش و هوشیاری علمی خود را بکار برند.
در ادامه وکالت_پرس نیز اعلام می دارد که کمپین حذف ظرفیت از آزمون وکالت بجای تشویق داوطلبان آزمونهای حقوقی، با تهیه طرح مزبور و رویکرد نچندان قابل دفاع و ایجاد هجمه علیه کانونهای وکلای دادگستری، باعث دلسردی و ناامیدی نخبگان گردیده است. وکالت پرس هرگونه رویکرد منجر به تشویق به تن‌پروری را محکوم نموده و خیانت به حقوق ملت می‌داند.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته 1: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته 2 : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته3- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل مهریه در مشهد