مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

بهترین وکیل فروش مال مشاع در مشهد

بهترین وکیل فروش مال مشاع در مشهدReviewed by مشهد وکالت on Nov 12Rating: 5.0بهترین وکیل فروش مال مشاع در مشهدبهترین وکیل فروش مال مشاع در مشهد

بهترین وکیل فروش مال مشاع در مشهد به خوبی علم و اگاهی دارد که از نظر حقوقي فروش ملک مشاع در مشهد به شکل مفروز بدون موافقت ساير شرکا صحيح و نافذ نيست، ولي اگر مورد انتقال در مال مشاع معادل همان سهم شریک (انتقال دهنده) باشد از جهت اينکه سوءنيت نداشته فاقد جنبه کيفري است و اگر تمام ملک مشاع يا بيش از سهم خود را انتقال دهد و اين عمل همراه با سوء نيت باشد عقيده غالب آن است که اين شخص مرتکب جرم شده و به عنوان کلاهبردار قابل تعقيب و پیگرد قانونی خواهد بود.

فروش مال غیر در اموال مشاع

فروش مال غیر در اموال مشاع

وکیل ملکی در مشهد وکالت مستحضر است که مال مشاع مالی است که شرکا آن در جز جز آن با هم شریک هستند و هر شریک نسبت به سهم خود اختیار تام و کامل دارد و می تواند سهم خود را بفروشد، وقف کند و یا امثالهم ولی اگر شریکی بدون اجازه شریک یا شرکا دیگر در سهم آنها در مال مشاع تصرف کند و سهمشان را بفروشد (انتقال دهد) به جرم انتقال مال غیر که جرمی در حکم کلاهبرداری است مرتکب شده است.

دعوی فروش مال مشاع، افرازملک مشاع ، تقسیم مال مشاع و تفکیک مال مشاع یکی از اثار مهم در مقوله ارث بین وراث می تواند قلمداد شود و در دادگاه ها از جمله دعاوی مهم و تخصصی به شمار می اید. مشاوره حقوقی و وکالت تخصص در این نوع دعاوی را به وکیل متخصص در دعاوی اموال و املاک مشاع در مشهد وکالت بسپارید.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته ۱: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته ۲ : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته۳- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل مهریه در مشهد