مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

بهترین وکیل تخلیه ملک در مشهد

بهترین وکیل تخلیه ملک در مشهد وکیلی است که در خصوص دعوی تخلیه املاک در مشهد تجربه وکالتی داشته و به کلیه قوانین و مقررات مربوط به مبحث دعوی تخلیه ملک آشنایی کامل داشته باشد. همچنین بهترین وکیل تخلیه ملک در مشهد بخوبی واقف است که یکی از رایج ترین دعاوی بین مالک و مستاجر دعوی تخلیه ملک استیجاری در پایان انقضای مدت اجاره است. وکیل تخلیه ملک در مشهد به این موضوع توجه دارد که این دعوی تخلیه ملک صرفا محدود به املاک مسکونی نیست بلکه دعوی تخلیه املاک تجاری و غیر مسکونی همانند مغازه و اماکن تجاری-بازاری را نیز شامل می شود. بنابراین مالکین املاک تجاری مثل مالک یک مغازه نیز ممکن است مجبور شود رأسا یا با کمک وکیل تخلیه ملک در مشهد نسبت به تخلیه ملک تجاری خود علیه مستأجر دعوی تخلیه مطرح کند و موفق به دریافت حکم تخلیه مغازه یا ملک تجاری به نفع خود نائل گردد.

وکیل تخلیه ملک

مطالبه خسارت قانونی

چنانچه پس از انقضای موعد اجاره مستاجر همچنان از تخلیه آن ملک تجاری استنکاف می ورزد و همچنان در ملک مورد اجاره متصرف می باشد. مالک ملک تجاری میتواند علاوه بر دریافت دستور تخلیه خسارات قانونی عدم تخلیه و اجرت مدت زمات تصرف مستأجر بعد از اتمام مدت اجاره را نیز از دادگاه مطالبه نماید.

دعاوی تخلیه املاک در مشهد چه مسکونی و چه تجاری از رایج ترین دعاوی ملکی در دادگاه های مشهد می باشد. بنابراین طرح یا دفاع در دعاوی تخلیه املاک پی جویی مدام و دانش حقوقی می طلبد. دعوی تخلیه ملک خود را به وکیل متخصص در دعاوی تخلیه املاک مسکونی و تجاری در مشهد وکالت بسپارید.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته ۱: مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته ۲ : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته۳- در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل خانواده در مشهد

وکیل تجارت الکترونیک

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل فسخ معامله در مشهد

وکیل مهریه در مشهد