مشاوره حقوقی - وکالت تخصصی

ارسال پیام در واتس‌اپ

بهترین وکیل تخلیه ملک در مشهد


بهترین وکیل تخلیه ملک در مشهد

✍ دعاوی ملکی _ املاک_ اراضی و مالکیت، دعاوی بسیار مهم، تخصصی و پیچیده ای است لذا مستلزم کسب مشاوره و صلاحدید از اهل فن کاردان و متخصص آن خواهد بود و می بایست توسط وکیل _ وکلای متخصص که در دعاوی ملکی _ املاک دانش علمی و تجربه عملی دارند، مورد بررسی موشکافانه حقوقی قرار گیرد.
در این خصوص دپارتمان حقوقی- تخصصی- ملکی مشهد وکالت با کادری تخصصی و مجرب از وکیل _ وکلای حرفه ای _ متخصص و طراز اول در دعاوی ملکی _ املاک و مالکیت در مشهد با مدیریت جناب آقای سعید عابدیان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارنده آرای توفیقی درخشانی در انواع دعاوی ملکی و املاک، مفتخر است احقاق حقوق حقه شما در دعاوی ملکی _ املاک در مشهد را برعهده گرفته و مورد پیگیری حقوقی و دفاع قانونی خود قرار دهد.

وکیل تخلیه ملک

بهترین وکیل تخلیه ملک در مشهد وکیلی است که در خصوص دعوی تخلیه املاک در مشهد تجربه وکالتی داشته و به کلیه قوانین و مقررات مربوط به مبحث دعوی تخلیه ملک آشنایی کامل داشته باشد. همچنین بهترین وکیل تخلیه ملک در مشهد بخوبی واقف است که یکی از رایج ترین دعاوی بین مالک و مستاجر دعوی تخلیه ملک استیجاری در پایان انقضای مدت اجاره است. وکیل تخلیه ملک در مشهد به این موضوع توجه دارد که این دعوی تخلیه ملک صرفا محدود به املاک مسکونی نیست بلکه دعوی تخلیه املاک تجاری و غیر مسکونی همانند مغازه و اماکن تجاری-بازاری را نیز شامل می شود. بنابراین مالکین املاک تجاری مثل مالک یک مغازه نیز ممکن است مجبور شود رأسا یا با کمک وکیل تخلیه ملک در مشهد نسبت به تخلیه ملک تجاری خود علیه مستأجر دعوی تخلیه مطرح کند و موفق به دریافت حکم تخلیه مغازه یا ملک تجاری به نفع خود نائل گردد.

مطالبه خسارت قانونی

چنانچه پس از انقضای موعد اجاره مستاجر همچنان از تخلیه آن ملک تجاری استنکاف می ورزد و همچنان در ملک مورد اجاره متصرف می باشد. مالک ملک تجاری میتواند علاوه بر دریافت دستور تخلیه خسارات قانونی عدم تخلیه و اجرت مدت زمات تصرف مستأجر بعد از اتمام مدت اجاره را نیز از دادگاه مطالبه نماید.

آیا می دانید برای اخذ دستور تخلیه منزل چه شرایطی لازم است؟

براي گرفتن دستورتخليه منزل، بايد مدت اجاره منقضي شده باشد يا اينكه مستاجر بيش از سه ماه اجاره بها نداده باشد يا اينكه خلاف قرارداد اجاره كاري كرده باشد.

دعاوی تخلیه املاک در مشهد چه مسکونی و چه تجاری از رایج ترین دعاوی ملکی در دادگاه های مشهد می باشد. بنابراین طرح یا دفاع در دعاوی تخلیه املاک پی جویی مدام و دانش حقوقی می طلبد. دعوی تخلیه ملک خود را به وکیل متخصص در دعاوی تخلیه املاک مسکونی و تجاری در مشهد وکالت بسپارید.

✍ مشاوره حقوقی – وکالت تخصصی
ویژه دعاوی ملکی ، املاک و اراضی از جمله : تصرف عدوانی،خلع ید، دعاوی املاک مشاع، تنظیم قراردادهای ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعوی اثبات مالکیت، تخلیه ملک، انتقال ملک غیر، معامله معارض، ابطال سند، دعاوی پیمانکاری، تعهدات قراردادی، داوری و … توسط بهترین وکلای متخصص، مجرب و متعهد در دپارتمان تخصصی – ملکی مشهد وکالت با مدیریت جناب آقای سعید عابدیان وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی.

جهت ارتباط با مشهد وکالت می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷-۶۷-۸۰-۹۰

۰۹۱۵-۸۰-۷۰-۱۶۴

نکته ۱ : مشاوره حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق انجام می گردد. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی نیز امکانپذیر است.

نکته ۲ : مشاوره حقوقی به صورت حضوری یا تلفنی دارای هزینه حق المشاوره می باشد.

نکته ۳ : در مشهد وکالت حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

زمان ملاقات به وقت ایران-مشهد : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

وسایر مطالب مرتبط:

وکیل در مشهد

بهترین وکیل در مشهد

بهترین وکیل مشهد

وکیل خوب در مشهد

مشاوره حقوقی در مشهد

وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل دعاوی ملکی در مشهد

بهترین وکیل املاک در مشهد

بهترین وکیل دعاوی املاک در مشهد

وکیل دعاوی املاک در مشهد

وکالت تخصصی دعاوی ملکی در مشهد

وکیل خوب ملکی در مشهد

وکیل خلع ید در مشهد

وکیل رفع تصرف عدوانی در مشهد

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد

وکیل معامله معارض در مشهد

وکیل املاک مشاع در مشهد

وکیل انتقال مال غیر در مشهد

وکیل اثبات مالکیت در مشهد

وکیل فسخ قرارداد در مشهد

وکیل فسخ معامله در مشهد

وکیل خوب تجاری در مشهد

بهترین وکیل چک در مشهد

بهترین وکیل سفته در مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

بهترین وکیل ارث در مشهد

بهترین وکیل مهریه در مشهد

بهترین وکیل طلاق در مشهد

وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد

بهترین وکیل کیفری در مشهد